
Колісний диск 16H2х5,5J ГАЗ 3302, 2123-3101015-01 (вир-во ГАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 0500826152
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колісний диск 16H2х5,5J ГАЗ 3302, 2123-3101015-01 (вир-во ГАЗ)
Номер деталі А21R23-3101015-01, призначена для Газель.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 450x450x160мм., орієнтовна вага - 12,50000кг.
Примечание: – оригинальная продукция, используемая для первичной комплектации автомобилей "ГАЗ" и соответствующая мировым стандартам;– повышенные прочностные характеристики за счет замены марки стали. Стендовые испытания показали 3-х – 4-х кратное увеличение ресурса;– высокая коррозионная стойкость за счет.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Горьковський автомобільний завод |
| Вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Група програм | Диски дорогі |
| Довжина | 450 мм |
| Код запчастини | А21R23-3101015-01 |
| Марка | Газель |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
