
Шестерня заднього ходу КПП ГАЗ 3302,31029
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 0517801677
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня заднього ходу КПП ГАЗ 3302,31029 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701140, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x40мм., орієнтовна вага - 1,12200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701140 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.12200 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
