Шестерня зад.хода проміжна КПП ГАЗ 3302,31029 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701082, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x30мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701082 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

