
Маточина муфти синхронізатора 1,2,5, зад.хода, КПП ГАЗ 3302,31029 (до 2003р.)
480 ₴
- В наявності
- Код: 0517801682
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина муфти синхронізатора 1,2,5, зад.хода, КПП ГАЗ 3302,31029 (до 2003р.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701177, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x25мм., орієнтовна вага - 0,30200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701177 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30200 кг |
| Висота | 25 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 95 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
