Кришка шворня ГАЗ 3302,53 підсил. (4шт.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3307-3001041-10, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x75x45мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3307-3001041-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Висота | 45 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

