
Шланг ГУР ГАЗ 3309,4301,66 ПРЕМІУМ (ЄВРО обтиск,нагнітальний,розбірний,рукав SEMPERIT)(DETALKA)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 0634958536
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг ГУР ГАЗ 3309,4301,66 ПРЕМІУМ (ЄВРО обтиск,нагнітальний,розбірний,рукав SEMPERIT)(DETALKA)
Номер деталі 66-3408150-Б1, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ дизель, ГАЗ-4301, ГАЗ-3309, ГАЗ-66.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x1300x20мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 66-3408150-Б1 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 20 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
