
Повітроосушувач гальм ГАЗ 3307,3308 (вир-во м.Полтава)
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 0635150586
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітроосушувач гальм ГАЗ 3307,3308 (вир-во м.Полтава)
Номер деталі 16-3512010-10, призначена для ГАЗ дизель, ГАЗ-3308 ""Садко"".
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x300мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-3512010-10 |
| Виробник | Автокомпонент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 150 мм |
| Марка | ГАЗ дизель |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
