Фільтр палив. тонко. оч. Д-240 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 240-1117010-А, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x200x120мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1117010-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

