Вал первинний КПП ЗІЛ 130 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-1701030-Б, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x300x90мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-1701030-Б |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴

