
Синхронізатор ЗІЛ 130 4-5 пер.
1 660 ₴
- В наявності
- Код: 1017150263
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синхронізатор ЗІЛ 130 4-5 пер. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-1701151-А, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x140x135мм., орієнтовна вага - 1,57200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-1701151-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.57200 кг |
| Висота | 135 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴
