
Шайби КПП та стопорне кільце ЗІЛ (4 найменування)
500 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1017882600
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайби КПП та стопорне кільце ЗІЛ (4 найменування)
Номер деталі 130-1701128/30/87/99, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x20мм., орієнтовна вага - 0,15700кг.
Примечание: 130-1701128 Шайба 1шт, 130-1701130 Шайба 1шт, 130-1701187 Шайба 1шт, 130-1701199 Кольцо стопорное 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-1701128/30/87/99 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.157 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 75 мм |
| Марка | Зил |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект
