
Синхронізатор ЗІЛ, ПАЗ, МАЗ (дв.245) 4-5 передачі
3 540 ₴
- В наявності
- Код: 1017900408
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синхронізатор ЗІЛ, ПАЗ, МАЗ (дв.245) 4-5 передачі
Номер деталі 3205.70-1701151, призначена для МАЗ, ЗИЛ, Автобус, ПАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x60мм., орієнтовна вага - 1,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3205.70-1701151 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.60000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴
