
Наконечник тяги рул. лівий 130
950 ₴
- В наявності
- Код: 1030150269
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник тяги рул. лівий 130 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-3003057, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x170x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3003057 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
