
Р/к шкворня ЗІЛ 130 (5 найменувань)
850 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1030795017
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к шкворня ЗІЛ 130 (5 найменувань) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-3001000-01, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x180x30мм., орієнтовна вага - 0,31800кг.
Примечание: 1Кольцо манжеты опорн. подшипн.120-3001029 1шт2Кольцо подшипника 130-3001027 1шт3Шайба 130-3001028 1шт4Шайба регулировочная 120-3001022 3шт5Прокладка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3001000-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴/комплект
