
Тяга рульова ЗІЛ 130 поздовжня у зборі
4 130 ₴
- В наявності
- Код: 1030865981
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова ЗІЛ 130 поздовжня у зборі
Номер деталі 130-3003011, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x620x60мм., орієнтовна вага - 4,66600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3003011 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.66600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 130 ₴
