
Р/к тяги кермовий ЗІЛ,ГАЗ 3308 "Садко" ПРЕМІУМ (вкладиші сталеві, пильник силіконовий) (DETALKA)
910 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1030900260
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к тяги кермовий ЗІЛ,ГАЗ 3308 "Садко" ПРЕМІУМ (вкладиші сталеві, пильник силіконовий) (DETALKA)
Номер деталі 120-3003032/66/67, призначена для ГАЗ грузовой, ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Примечание: Палец рулевой ЛЮКС СТ45,метод горячего выдавлиывания -120-3003032-1штВкладыш нижний- 130-3003067-А-1штВкладыш верхний- 130-3003066-1штПружина гол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 120-3003032/66/67 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 130 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴/комплект
