Вал рульового управління ЗІЛ 130,КАМАЗ карданний у зборі
Номер деталі 130-3401440, призначена для КамАЗ, ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x410x70мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3401440 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

