
Шланг ГУР ЗІЛ 130 (ЄВРО обжим, рукав вир-во SEMPERIT)
650 ₴
- В наявності
- Код: 1034958533
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг ГУР ЗІЛ 130 (ЄВРО обжим, рукав вир-во SEMPERIT)
Номер деталі 130-3408020-Б2, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x470x120мм., орієнтовна вага - 0,39500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3408020-Б2 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
