
Важіль регулюв. ЗІЛ універс. у зб.
830 ₴
- В наявності
- Код: 1035150274
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль регулюв. ЗІЛ універс. у зб. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 120-3502336, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x100x60мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 120-3502336 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
