Пружина колодки гальм. ЗІЛ 130 задньої <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-3502035, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x250x25мм., орієнтовна вага - 0,21800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-3502035 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

