
Шланг гальмівний ЗІЛ 5301 передній верхній короткий
280 ₴
- В наявності
- Код: 1035846229
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ЗІЛ 5301 передній верхній короткий <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5301-3506082, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x460x20мм., орієнтовна вага - 0,11600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5301-3506082 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
