
Діафрагма камери гальм.задня ЗІЛ 130
260 ₴
- В наявності
- Код: 1035881208
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діафрагма камери гальм.задня ЗІЛ 130
Номер деталі 164-3519150, призначена для ЗИЛ, ЗИЛ-130.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x20мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 164-3519150 |
| Виробник | ЗІЛ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
