
Р/к гальмівного крана 1-2 секц. ЗІЛ 130, Т-150 (9 найменувань)
750 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1035881343
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к гальмівного крана 1-2 секц. ЗІЛ 130, Т-150 (9 найменувань)
Номер деталі 100,3514008, призначена для ЗИЛ, Другие трактора, Т-150 К, Т-150 Г, Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x170x40мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Примечание: 1. 130-3514080 Мембрана 4шт.2. 130-3314023 Прокладка корпуса 1шт.3. 130-3514279 Прокладка верхней крышки 1шт.4. 130-3514271 Прокладка седла 1шт.5. 130-3514175 Уплотнени.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3514 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Марка | ЗІЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект
