
Заклепка 8х28 накладки колодки гальма ЗІЛ, КРАЗ (1кг - 230шт)
630 ₴
- В наявності
- Код: 1035930640
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепка 8х28 накладки колодки гальма ЗІЛ, КРАЗ (1кг - 230шт) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 853658-01, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x190x40мм., орієнтовна вага - 0,95600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 853658-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95600 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
