
Мембрана гальмівної камери ТИП 20 ЗІЛ,КАМАЗ,МАЗ,Т-150
380 ₴
- В наявності
- Код: 1035948095
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мембрана гальмівної камери ТИП 20 ЗІЛ,КАМАЗ,МАЗ,Т-150
Номер деталі 100-3519150, призначена для КамАЗ, МАЗ, ЗИЛ, ХТЗ, Т-150 К, Т-150 Г, Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x35мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100-3519150 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
