Трубка відвідна палив., L = 240 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 240-1104376, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 5x240x5мм., орієнтовна вага - 0,04300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1104376 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04300 кг |
| Висота | 5 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

