Блок шестерень валу промеж. КПП УАЗ 469(31512),452,3160 (нов. зр.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 469-1701050, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x110x110мм., орієнтовна вага - 2,19900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 469-1701050 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.19900 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

