
Блок шестерень задн. ходу КПП УАЗ 452,469
910 ₴
- В наявності
- Код: 1217801629
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок шестерень задн. ходу КПП УАЗ 452,469 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701080-020, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x50мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1701080-020 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴
