
Вал вторинний КПП УАЗ 452,469(31512,-14,-19)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 1217801631
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вал вторинний КПП УАЗ 452,469(31512,-14,-19) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 452-1701105-Б, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x300x65мм., орієнтовна вага - 2,51400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 452-1701105-Б |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.51400 кг |
| Висота | 65 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
