
Вал первинний КПП УАЗ 469 з кільцем синхр. (Під гайку Z=15)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 1217801637
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вал первинний КПП УАЗ 469 з кільцем синхр. (Під гайку Z=15) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701022-01, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x255x68мм., орієнтовна вага - 1,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.64000 кг |
| Висота | 68 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 70 мм |
| Код запчастини | 451-50-1701022-01 |
| Марка | УАЗ |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
