
Вал проміжний КПП УАЗ 452,469 (ст. зр.) не в зб.
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 1217801640
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вал проміжний КПП УАЗ 452,469 (ст. зр.) не в зб. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701050-10, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x230x70мм., орієнтовна вага - 1,69600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1701050-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69600 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴
