
Муфта синхронізатора КПП 1-2 пров. УАЗ 452,469 (31512), 3160 (нов. обр.)
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 1217801644
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта синхронізатора КПП 1-2 пров. УАЗ 452,469 (31512), 3160 (нов. обр.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 469-1701134, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x35мм., орієнтовна вага - 0,84300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 469-1701134 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84300 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
