
Муфта ковзна КПП 3-4 пер. УАЗ ст. обр. (з маточиною)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 1217801649
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта ковзна КПП 3-4 пер. УАЗ ст. обр. (з маточиною) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701120, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x100x35мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1701120 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
