
Важіль кришки КПП УАЗ 452 (вісь прапорця) у зб.
330 ₴
- В наявності
- Код: 1217801651
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль кришки КПП УАЗ 452 (вісь прапорця) у зб. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1702160-10, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x15мм., орієнтовна вага - 0,07100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1702160-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07100 кг |
| Висота | 15 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
