Шестерня 3-пер. КПП УАЗ 452, 469 з синхр. в сб. (ст. зр.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701122, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,77000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1701122 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

