
Шарнір кулака поворотного УАЗ-452 правий н/зр. короткий
3 140 ₴
- В наявності
- Код: 1223871484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарнір кулака поворотного УАЗ-452 правий н/зр. короткий <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 452-2304060, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x740x105мм., орієнтовна вага - 6,17000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 452-2304060 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.17000 кг |
| Висота | 105 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140 ₴
