
Муфта відключення переднього моста УАЗ 452,469
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 1223879180
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта відключення переднього моста УАЗ 452,469
Номер деталі 3151-2304210, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3151-2304210 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Мост передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
