
Наконечник рульової тяги УАЗ 452, 469 (31512) лівий в сб. (вир-во УАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1234408257
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги УАЗ 452, 469 (31512) лівий в сб. (вир-во УАЗ)
Номер деталі 469-3414057-01, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x180x100мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 469-3414057-01 |
| Виробник | УАЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
