
Вал кермового управління УАЗ 3160,3163 кард. (під ГУР ZF) (вир-во АДС, м.Ульянівськ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1234544393
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вал кермового управління УАЗ 3160,3163 кард. (під ГУР ZF) (вир-во АДС, м.Ульянівськ)
Номер деталі 31608-3401400, призначена для УАЗ, УАЗ-3151, УАЗ-3163.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x830x20мм., орієнтовна вага - 2,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31608-3401400 |
| Виробник | УАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.45000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
