
Шланг гальмівний УАЗ 3160 передній
270 ₴
- В наявності
- Код: 1235846241
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний УАЗ 3160 передній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3160-3506060, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x300x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3160-3506060 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Cargo, Patriot, 3160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
