
Накладка гальм. ПАЗ 3205 свердл. R0 (з закл.) (вир-во Трібо)
730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1635803154
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладка гальм. ПАЗ 3205 свердл. R0 (з закл.) (вир-во Трібо)
Номер деталі 3ТР-199, призначена для Грузовые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 103x200x82мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Трібо |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 82 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 103 мм |
| Код запчастини | 3ТР-199 |
| Марка | Вантажівка |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴/комплект
