Колодка гальмівна барабан. ВАЗ 2108-2110 задн. (вир-во Dafmi)
Номер деталі DA140, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x170x70мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DA140 |
| Виробник | Intelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

