Накінечник рульової тяги ВАЗ 2101 наруж. (вир-во ОАТ-ВІС)
Номер деталі 21010-300313400, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2101, ВАЗ-2105, ВАЗ-2106, ВАЗ-2104, ВАЗ-2107.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x50мм., орієнтовна вага - 0,44300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21010-300313400 |
| Виробник | ВІС |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

