
Накінечник рульової тяги ВАЗ 2101 наруж. (Кт. 2 шт.) (TRST-101) (вир-во Трек)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1730774860
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги ВАЗ 2101 наруж. (Кт. 2 шт.) (TRST-101) (вир-во Трек)
Номер деталі 2101-3003056, призначена для ВАЗ, ВАЗ 2101- 2107(классика).
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x125x50мм., орієнтовна вага - 0,89100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3003056 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | LADA 21013003056 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТРЕК ПО ЗАО |
| Вага | 0.89100 кг |
| Група програм | Вісь передня |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
