
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2101 внутр. прав. на підкладці (RE70-101) (вир-во Трек)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1730774874
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2101 внутр. прав. на підкладці (RE70-101) (вир-во Трек)
Номер деталі 2101-3003058, призначена для ВАЗ, ВАЗ 2101- 2107(классика).
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x80мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3003058 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | LADA 21013003058 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТРЕК ПО ЗАО |
| Вага | 0.64000 кг |
| Група програм | Вісь передня |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
