Трапеція керма. ВАЗ 2101 у зборі Чемпіон (ST70-106) (вир-во Трек)
Номер деталі 2101-3003010/58/60/5, призначена для ВАЗ, ВАЗ 2101- 2107(классика).
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x560x80мм., орієнтовна вага - 4,28600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3003010/58/60/5 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ST |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.28600 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

