
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2110 зовніш. (вир-во ОАТ-ВІС)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1734592583
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2110 зовніш. (вир-во ОАТ-ВІС)
Номер деталі 21100-341405700, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2110, ВАЗ-2111, ВАЗ-2112.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x50мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21100-341405700 |
| Виробник | ВІС |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
