Наконечник рульової тяги ВАЗ 2101 внутр. правий <ТРІАЛ> (вир-во КЕДР)<ТРИАЛ> проивзодство КЕДР ЗАО.
Номер деталі 2101-3003050, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2101.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x200x50мм., орієнтовна вага - 0,60600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3003050 |
| Виробник | Тріал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60600 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

