
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2101 внутр. лівий (вир-во КЕДР)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1734792136
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2101 внутр. лівий <ТРІАЛ> (вир-во КЕДР)<ТРИАЛ> проивзодство КЕДР ЗАО.
Номер деталі 2101-3003064, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2101.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x230x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3003064 |
| Виробник | Тріал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
