
Наконечник тяги рул.ВАЗ 1118 зовн. прав.
340 ₴
- В наявності
- Код: 1734838048
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник тяги рул.ВАЗ 1118 зовн. прав. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 1118-3414056, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x90мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1118-3414056 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
